Menu główne:

AKTUALNOŚCI
Data publikacji: 01.06.2019 r.

Jedziemy na Finał mistrzostw Polski Kinder + Sport
Finałowy turniej o  mistrzostwo Mazowsza w mini siatkówce chłopców z cyklu Kinder+Sport w Józefoslawiu. Nasza dwójka w składzie Adam Kobyłecki, Aleksander Osiecki i Gracjan Gregorczyk wygrali wszystkie mecze w grupie. W półfinale pokonali jeden z zespołów z Trójki Kobylki 2:0.
W finale ulegli 2:0 innemu zespołowi z Trójki Kobyłki i zostali v-ce mistrzami Mazowsza oraz awansowali na Mistrzostwa Polski w Zabrzu 24-26 czerwca. Będą jednym z dwóch zespołów, które będą reprezentować województwo mazowieckie na tym turnieju. W kategorii Trójek nasz zespół w składzie Zaraziński Jakub, Jastrzębski Karol, Zembrzuski Krzysztof i Sarnowski Kacper w grupie niestety przegrali 3 trudne mecze po walce i zostali sklasyfikowani w naszym województwie na miejscu 5-8.