KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

Data publikacji: 26.09.2020 r.

W piątek 25.09 nasz zespół seniorów wyjechał do Płocka na sparing z miejscową drużyną KPS Płock. Rozegraliśmy tam 5 wyrównanych setów. Wygraliśmy dwa sety, a w trzech musieliśmy uznać wyższość gospodarzy. Był to kolejny cenny sparing w tegorocznych przygotowaniach przed nadchodzącym sezonem. KPS Płock - KS Zawkrze Mława 3:2.

Data publikacji: 21.09.2020 r.

W niedzielę 20 września nasz zespół seniorów rozegrał turniej w Wołominie. Do turnieju przystąpiły trzy zespoły: gospodarz KS Huragan Wołomin, SuperTeam UKS Herkules Sulejówek oraz nasz zespół. W turnieju zajęliśmy 2 miejsce wygrywając z drużyną z Sulejówka 3:1 i ulegając gospodarzowi turnieju 3:2. W naszym zespole w każdym secie rotowaliśmy składem, żeby każdy miał szansę zaprezentować się na boisku.
Skład KS Zawkrze Mława: Gniazdowski Sebastian, Gołyński Karol, Gruźlewski Serafin, Gumowski Łukasz, Kruszewski Daniel, Paluszkiewicz Mateusz, Podlaski Dawid, Rybka Robert, Szafraniec Krzysztof, Szerszeń Piotr, Staszczak Paweł i Tański Mateusz.