GRUDZIEŃ - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM > 2019
Data publikacji: 15.12.2019 r.

Mazowieckie Diamenty

Dwaj nasi młodzi zawodnicy, Jakub Zaraziński i Karol Jastrzębski na konsultacjach Mazowieckie Diamenty. Znaleźli się tam po eliminacjach i są wśród najlepszej 20-ki na Mazowszu. Konsultacje otwierają proces szkolenia mający na celu zbudowanie Kadry Mazowsza młodzików. Na co dzień chłopcy są uczniami klasy 6 sportowej w Szkole Podstawowej nr 7. Gratulacje!Data publikacji: 08.12.2019 r.

"Mikołajkowe Zawkrze CUP 2019"

W niedzielę 8.12.2019 na hali I LO w Mławie odbył się kolejny coroczny turniej mini siatkówki chłopców "Mikołajkowe Zawkrze CUP 2019". W tym roku rywalizowały ze sobą drużyny z Mławy, Żuromina, Lipowca Kościelnego, Nowego Miasta Lubawskiego, Białegostoku oraz z Węgorzewa. Turniej rozegrany został w kategorii trójek i czwórek siatkarskich.

Klasyfikacja końcowa turnieju trójek:

1. MUKS 15 Białystok 1

2. MUKS 15 Białystok 2

3. KS Zawkrze Mława 1 (Kobyłecki Adam, Osiecki Aleksander, Gregorczyk Gracjan, Bucholski Mateusz)
4. KS Zawkrze Mława 2 (Piasecki Oliwier, Osiecki Witold, Kowalski-Tański Michał)
5. KS Zawkrze Mława 3 (Rybka Mikołaj, Gosik Kacper, Sarnowski Jakub, Rykowski Gabriel)
6. Lipowiec Kościelny
Klasyfikacja końcowa czwórek:
1. UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2
2. KS Zawkrze Mława 1 (Morawski Filip, Nowicki Konrad, Zarazińśki Jakub, Jastrzębski Karol)
3. KS Zawkrze Mława 2 (Domeradzki Filip, Sarnowski Kacper, Zembrzuski Krzysztof, Gockiewicz Sebastian)
4. Sokół Nowe Miasto Lubawskie
5. Żuromin 1
6. UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 1
7. KS Zawkrze Mława 3 (Kowalczyk Wiktor, Epa Wiktor, Rakowski Szymon, Sokołów Igor, Jeziorski Aleksander)
8. Żuromin 2
Na koniec turnieju najlepsze trzy drużyny z dwóch kategorii wiekowych otrzymały puchary i nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Turnieju:


Data publikacji: 08.12.2019 r.

Szkolenie trenerów w Spale !!

Nasi chlopcy z klas szóstych rozpoczęli zmagania w tegorocznej edycji turnieju Kinder+Sport. Na turnieju rozstawieniowym w Ożarowie barw Klub Zawkrze i Mławę reprezentowały trzy drużyny. Najlepiej poszło zespołowi Zawkrze1 w składzie Zaraziński, Jastrzębski, Jeziorski (na codzień uczniowie SP7 ), Morawski, Nowicki, Epa (uczniowie SP6). Chłopcy w swojej bardzo mocnej grupie na 6 pojedynków wygrali 5 i zaliczyli jedna, minimalną porażkę 23-25 z mocną drużyną Iskry Warszawa. W ogólnym rankingu chłopcy uplasowali sie na 9 miejscu. Do ósmego, premiowanego awansem na Mistrzowski Turniej Noworoczny, jednego mniej straconego punktu...na sześć pojedynkow (!!!) Drugi nasz zespół, w którym grali Balcerowski, Domeradzki, Krzemiński (SP6) Gockiewicz, Sarnowski, Zembrzuski (SP7) po zaciętej walce na boisku, zaliczyli dwa zwycięstwa i trzy porażki. W ogólnym rankingu zajmują 19 miejsce. Drużynie Zawkrza 3, w składzie Sokołów, Kowalczyk (SP7), Karpiński, Matuszewski, Rakowski (SP6) poszło ciut slabiej i zajęli 5-tąokate w swojej grupie, co pozwoliło im uplasować się na 27 miejscu . W zawodach brało udział 37 drużyn z Warszawy i Mazowsza.Data publikacji: 04.12.2019 r.

Szkolenie trenerów w Spale !!

W terminie 3-4 grudnia w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale odbyło się szkolenie z mini siatkówki w ramach projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W szkoleniu uczestniczyli Jerzy Gawlikowski i Tomasz Szwęch, którzy zajmują się najmłodszymi grupami w naszym klubie.
Data publikacji: 02.12.2019 r.

Kolejny Turniej Kinder+Sport za nami !!!

W dniu 1 grudnia w Józefosławiu odbył się turniej rozstawieniowy trójek w mini siatkówce chłopców z cyklu Kinder+Sport. Nasz klub reprezentowały 3 zespoły. Najmocniejszy z nich, w składzie Kobyłecki Adam, Osiecki Aleksander, Gregorczyk Gracjan, Bucholski Mateusz, Rykowski Gabriel, wygrał wszystkie swoje mecze w grupie. Drugi zespół złożony z chłopców o rok młodszych, w składzie Piasecki Oliwier, Osiecki Witold, Kowalski-Tański Michał, Gosik Kacper i Łukowski Adam na pięć meczów w grupie wygrali dwa. Trzeci zespół w składzie Wesołowski Kacper, Jastrzębowski Bartosz, Gajewski Aleksander, Rybka Mikołaj i Sarnowski Jakub rozegrali pięć meczów w grupie ale niestety nie udało im się żadnego wygrać. Turniej rozstawieniowy uważamy za udany i pracujemy dalej.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego