LIPIEC - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM > 2018
Data publikacji: 27.07.2018 r.
NASI NA PIACHU
Najstarsi zawodnicy Zawkrza, rónież starają się aktywnie spędzać wakacje i grają w różnego rodzaju turniejach siatkówki plażowej.
W Szreńsku poraz kolejny odbywa się cykl turnieji w których udział bierzy kilku naszych zawodników. W ostatnim turnieju wspólnie zagrali Tomasz Szwęch/Robert Rybka, Paweł Domżalski wspólnie w parze z siatkarzem Technokabla Szreńsk Pawłem Wardą. Na boisku w Szreńśku wystąpił również Paweł Fijałkowski. Najlepszą ekipą okazał się duet Pawłów, na drugim miejscu uplasowali się Tomek i Robert.
Kolejny turniej w Szreńsku 28 lipca.
Więcej o turnieju:
https://naszamlawa.pl/…/dwaj-pawlowie-najlepsi-na-piasku-w…/
Natomiast na turnieju w Lubawie wystąpił nasz libero Serafin Grużlewski , który zagrał w parze z byłym zawodnikiem Zawkrza-Magnusem Dudkiewiczem. W Lubawie zagrało 12 par, Serafin z Magnusem pokazali się z bardzo dobrej strony, pierwszą i jedyną porażkę poniesieli dopiero w finale turnieju z parą z Olsztyna.
Więcej o turnieju:
https://codziennikmlawski.pl/…/mlawski-duet-drugi-w-lubawie/
Najbliższy turneij w Mławie odbędzie się 12 sierpnia od godziny 10:00 na boiskach Mławskiej Hali Sportowej:
"II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Radia 7"
Data publikacji: 24.07.2018 r.
MŁODZIEŻ ZAWKRZA NA OBOZIE W RYBNIE
Od 20 lipca 50 osobowa grupa zawodników naszego klubu, ze wszystkich trzech sekcji (w tym 10 lekkoatletów), wraz ze swoimi trenerami wyjechała na 8 dniowy obóz sportowy do Rybna. Czeka ich kilka dni ciężkiej pracy i sportowej zabawy. Młodzi zawodnicy trenują dwa razy dziennie, w wolnych chwilach korzystają z różnych atrakcji które mają w Rybnie.  Dzieciaki mają możliwość pograć w bilard, piłkę nożną, tenisa stołowego, badmintona i w wiele innych gier integrujacych grupę.
Data publikacji: 10.07.2018 r.
DOMINIK MARLĘGA NA OBOZIE KADRY MAZOWSZA
Dominik Marlęga na zgrupowaniu kadry Mazowsza!️
Od 25 czerwca do 6 lipca trwa w Rybnie (woj.warmińsko-mazurskie) zgrupowanie kadry Mazowsza przebywa tam rocznik 2003 oraz 2004.

Trenerem rocznika 2003 jest trener KS Metro - Piotr Dwojak, a drużyna ta przygotowuje się do Turnieju Nadziei Olimpijskich, który odbędzie się w październiku.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego