LISTOPAD - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM > 2019
Data publikacji: 27.11.2019 r.

W dniu 27.11.2019 roku do Olsztyna wyjechał 60-cio osobowy autobus z dziećmi z klas sportowych z SP 6 i SP7. Celem podróży był mecz Plus Ligi mężczyzn Indykpol AZS Olsztyn- Cuprum Lubin. Wyjazd zorganizowany przez Klub KS Zawkrze Mława z okazji Mikołajek, był dobrą okazją aby dzieci z naszego klubu po raz kolejny mogły kibicować wspaniałym drużynom siatkarskim !!
Data publikacji: 25.11.2019 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Data publikacji: 20.11.2019 r.

Niestety przegrywamy ostatni mecz z drużyną z Sulejówka.Więcej informacji pod adresem:

Data publikacji: 18.11.2019 r.

Nowy Zarząd Klubu Sportowego KS Zawkrze Mława !!

W piątek 15 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze klubu sportowego KS ZAWKRZE MŁAWA. Na zebraniu zostało odczytane przez prezesa klubu Grzegorza Morawskiego sprawozdanie z ostatniej czteroletniej kadencji dotychczasowego zarządu. Następnie został wybrany nowy zarząd klubu w skład, którego wchodzą:

Prezes- Grzegorz Morawski

Wiceprezes- Filip Kowalczyk

Sekretarz- Edward Staniszewski

Członek- Grzegorz Kuciński
Członek- Arkadiusz Dłubisz
Następnie wybrano komisję rewizyjną w składzie:
Przewodniczący- Waldemar Łaszczych
Członek- Alfred Jóźwiak
Członek- Krzysztof Koziatek
Zarówno skład zarządu jak i komisji rewizyjnej na kolejną czteroletnią kadencję został wybrany jednogłośnie.Data publikacji: 10.11.2019 r.

Konsultacje do kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2007!!

W dniu dzisiejszym w Józefosławiu odbyły się konsultacje do kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2007. Na testy zakwalifikowało się czterech naszych zawodników: Konrad Nowicki, Filip Morawski, Jakub Zaraziński i Karol Jastrzębski. Wszyscy chłopcy są uczniami klas sportowych w SP nr 6 i SP nr 7. W konsultacjach wzięło udział 28 chłopców z całego województwa. Trenerzy kadry Mazowsza przeprowadzili testy sprawnościowe oraz sprawdzili poziom techniczny wszystkich zawodników. Na koniec zostały rozegrane gry kontrolne 3x3.Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Data publikacji: 09.11.2019 r.

Kolejna porażka seniorów KS Zawkrze Mława.

Po mocnym otwarciu z naszej strony w pierwszym secie i trudnym dla nas pięciosetowym meczu niestety przegrywamy z zespołem Wolta Warszawa 3:2 i wracamy do domu z 1 punktem. W meczu wystąpili Szafraniec, Drajer, Podlaski, Szwęch, Rybka, Gumowski, Kosek, Kowalski oraz Wiśniewski, Trzciałkowski, Ejnik i Kruszewski.


Data publikacji: 06.11.2019 r.


Serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego KS Zawkrze Mława, które odbędzie się 15 listopada 2019 roku, o godz. 17:00 !!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego