PAŹDZIERNIK - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM > 2019
Data publikacji: 20.10.2019 r.

Wygrywamy na wyjeździe z zespołem Gromu Przytyk 3:0 i wracamy do domu z 3 punktami !!

Wystąpiliśmy w składzie: Szafraniec (kapitan), Drajer, Kaliszewski, Rybka, Podlaski, Szwęch, Kwieciński (libero), Kosek (libero) i Kowalski, Ejnik, Kruszewski, Jędrzejczak.Data publikacji: 11.10.2019 r.

Terminarz III ligi seniorskiej MWZPS na sezon 2019/2020 !!Data publikacji: 06.10.2019 r.

"Mini Cup Chemika" !!

Nasza drużyna chłopców wzięła udział w bardzo mocno obsadzonym, ogólnopolskim turnieju "Mini Cup Chemika " w Bydgoszczy. W zawodach rywalizowały 22 drużyny, między innymi z W-wy, Gdańska, Torunia, Bydgoszczy, Koszalina, Ozorkowa i innych ośrodków siatkarskich. Zawodnicy Zawkrza , Adam Kobyłecki, Gracjan Gregorczyk, Aleksander Osiecki i Mateusz Bucholski zajęli drugie miejsce!!! Ulegli w finale drużynie z Ozorkowa i była to jedyna porażka na 9 pojedynków. Wszyscy nasi zawodnicy są uczniami 6-tej klasy sportowej w SP7.Data publikacji: 05.10.2019 r.

Porażka na początek sezonu...

W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 drużyna seniorów naszego klubu zaczęła swój pierwszy mecz w tym sezonie w rozgrywkach III ligi z drużyną KS Camper Wyszków. Niestety początek sezonu nie zaczął się zbyt dobrze dla naszego zespołu. Przegraliśmy na wyjeździe z bardzo dobrze grającym zespołem z Campera Wyszków 3:0. Zawkrze wystąpiło w składzie Kruszewski, Miecznikowski, Gumowski, Rybka, Podlaski, Szwęch, Kwieciński, Kosek, Drajer, Bartnicki, Jędrzejczak, Ejnik.Data publikacji: 01.10.2019 r.

W sobotę 28 września na hali I LO w Mławie odbył się jak co roku, turniej o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Na turnieju stawiły się trzy drużyny. SMS Panorama Działdowo, Cresovia Górowo Iławeckie oraz gospodarz turnieju KS Zawkrze Mława. Trenerzy wszystkich drużyn umówili się, że gdy któryś z meczów zakończy się wynikiem 3:0 to grają dodatkowego czwartego seta towarzysko. W pierwszym meczu gospodarz turnieju KS Zawkrze Mława pokonał drużynę z Działdowa 3:0 oraz wygrał towarzyską czwartą partię. W kolejnym meczu zawodnicy z Górowa Iławeckiego wygrali z drużyną z Działdowa 3:0, a dodatkową partię wygrała drużyna SMS Działdowo. Ostatni mecz, który miał rozstrzygnąć o wygranej całego turnieju między gospodarzami, a drużyną z Górowa zakończył się wynikiem 3:1 dla zespołu z Mławy.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego