SIERPIEŃ - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM > 2018
Data publikacji: 21.08.2018 r.
Drugi dzień obozu za nami
Na porannym treningu zawodnicy mieli zajęcia prewencyjne a po nich doskonalili technikę indywidualną. Na popołudniowym trenigu szlifowaliśmy obronę i wystawę piłek sytaucyjnych.Karol GołyńskiCezary Kaliszewski
Tak jak już wspominaliśmy, odsłaniamy rąbka tajemnicy jeśli chodzi o zespół seniorów, po rocznej przerwie powraca do nas Karol Gołyński "Kazik", który gra na pozycji libero.
Nową twarzą w zespole jest atakujący Technokabla Szreńsk - brązowy medalista Mistrzostw Polski firm i zakładów pracy - Cezary Kaliszewski. Witamy na pokładzie.
Data publikacji: 20.08.2018 r.
START PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU
W dniu dzisiejszym ruszyliśmy z przygotowniami do sezonu 2018/2019. na porannych zajęciach stawili się kadeci i juniorzy oraz 3 seniorów. Zawodnicy podzieleni zostalii na grupy, najmłodsi (tzn. kadeci) pracowali metodą stacyjną nad podstawowymi wzorcami ruchowymi natomiast starsi zawodnicy na siłowni wykonywali swoje indywidualne plany treningowe. Oczywiście przed rozpoczęciem treningu nie mogło zabraknąć "ważenia" bardzo lubianego przez zawodników.Na popołudniowym treningu obie grupy będą ćwiczyły już oddzielnie juniorzy z trenerem Kanowskim, seniorzy z trenerem Zejerem.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego