Menu główne:

AKTUALNOŚCI
Data publikacji: 25.01.2020 r.

Turniej Noworoczny o Puchar Prezesa MWZPS !

Sukces młodych siatkarzy Zawkrza. Chłopcy znaleźli się wśród ośmiu najlepszych drużyn na Mazowszu i wzięli udział w Turnieju Noworocznym o Puchar Prezesa MWZPS. Z racji wyrównanej stawki pojedynki były bardzo zacięte i stojące na wysokim poziomie. Ostatecznie udało się zajać 3 miejsce i stanąć na najniższym podium. Trener Jerzy Gawlikowski, za zasługi w propagowaniu siatkówki wśród dzieci, został przez prezesa MWZPS uhonorowany pamiatkowym medalem z okazji 20 lecia mazowieckiego zwiazku.

Skład zespołu: Adam Kobyłecki, Gracjan Gregorczyk, Aleksander Osiecki i Mateusz Bucholski. Wszyscy są uczniami 6 klasy sportowej w SP7.

Data publikacji: 18.01.2020 r.

NOWY ROK, NOWI MY !!

Po serii porażek wygrywamy na wyjeździe z drużyną ze Skaryszewa 3:2. Była szansa żeby wywieźć nawet 3 pkt, ale niestety w trzecim secie w końcówce zabrakło koncentracji i przegrywalismy 2:1. W czwartym secie prowadziliśmy przez cały czas doprowadzając do piątej partii i wygraliśmy ją do 13. Wracamy i pracujemy na kolejne zwycięstwa. Skład: Podlaski, Rybka, Szwęch, Kaliszewski, Szafraniec, Gumowski, Kosek, Kwieciński, Kruszewski, Drajer, Miecznikowski.