WRZESIEŃ - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM > 2016

Data publikacji : 29.09.2016

Młodzicy i juniorzy już grają.
W dniu wczorajszym tj. 27.09 nasz zespół rozegrał swój pierwszy mecz w I lidze juniorów. Naszym rywalem była pierwsza drużyna KS Metro Warszawa. Mecz rozpoczęliśmy źle, dużo problemów mieliśmy z przyjęciem zagrywki zawodników Metra, i widać było u niektórych naszych zawodników tremę związaną z grą w I lidze, przegrywamy seta do 12. Od drugiej partii na boisku widzimy jakby odmieniony nasz zespół. Zaczynamy od dobrej zagrywki, zyskujemy już na początku seta kilka punktów i gra nam się dużo łatwiej, a zespół Metra jakby zaskoczony obrotem sprawy. w połowie seta widnieje wynik 12:10 dla naszych juniorów i od tej pory gra się wyrównuje gramy punkt za punkt. Niestety w końcówce seta popełniamy dwa błędy w ataku i przegrywamy na przewagi 27:25. W secie 3 jednak się nie poddajemy i od początku próbujemy uzyskać przewagę. Od początku seta skutecznie gramy na zagrywce, odrzucamy zespół Metra od siatki, zdobywamy kilka punktów przewagi, w pewnym momencie na tablicy był wynik 15:11 dla nas...niestety znowu pojawiają się proste błędy w naszej grze i Metro powoli odrabia starty. Nerwowa końcówka w naszym wykonaniu od stanu 17:21 dla nas zdobywamy tylko 2 punkty a Metro 8, tym samym przegrywamy 25:23. Jak na pierwszy mecz w I lidze to nasi zawodnicy oprócz I seta zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony, postawili się dużo bardziej utytułowanym zawodnikom z warszawskiego Ursynowa. Szkoda na pewno seta 2 i 3 ale z pewnością wyciągniemy wnioski i w kolejnych meczach nie oddamy już tak setów,
KS Metro Warszawa - KS Zawkrze Mława 3:0 (12; 25; 23)
Zawkrze: Fijałkowski (3pkt); Łuniewski (7pkt); Zawadzki (5 pkt); Kłosowski (10pkt); Kuźniarski (9pkt); Bober (5pkt); Kwieciński - libero; Szczepaniak - libero; Szeluga

W ten weekend rywalizację w turniejach młodzików rozpoczął również zespół prowadzony przez trenera Kanowskiego. Zespół młodzika był na turnieju rozstawnieniowym, zajął tam III miejsce w grupie przegrywając z mocnymi rywalami z Mosu i Siedlec. W kolejnych turniejach nasi najmłodsi zawodnicy zagrają w III lidze m.in. z MOS II , MDK II , PLAS I , CZARNI I i Siedlcami.

Data publikacji : 17.09.2016

SPARING Z ZAMKIEM.
W dniu wczorajszym zagraliśmy sparing z drużyną KS Zamek Ciechanów. Set 1 zaczęliśmy w składzie Kędzierski, Podlaski, Rybka, Bober, Łuniewski, Szwęch, Bober, Gruzlewski wygrywamy tego seta do 21. W drugi set bez zmian po naszej stronie, tym razem gramy nierówno i przegrywamy partię do 20. W trzecim secie w naszym zespole następują zmiany i na boisku pojawiają się : na ataku Frankowski, na przyjęciu Kuzniarski, na libero Gołyński a na rozegraniu Kłosowski. W secie 3 pomimo prowadzenie do połowy seta niestety końcówka pada łupem zawodników Zamka i wygrywają seta do 23. Set 4 zaczynamy tak jak kończyliśmy 3. Gramy skuteczniej co pozwala nam wygrać partię do 21. Set piąty był umówiony do 25 punktów. Niestety bardzo fatalna gra w przyjęciu powoduje że przegrywamy tą partię do 13. Podsumowując, sparing bardzo pożyteczny rozegraliśmy 5 setów w pełnym wymiarze, co pozwoliło sprawdzić prawie wszystkich naszych zawodników. Oprócz ostatniego seta walka w każdym była bardzo wyrównana.
KS Zamek Ciechanów - KS Zawkrze Mława 3:2 (21-; 20; 23; 21-; 13)
Zawkrze: Szwęch (5pkt); Kędzierski (2pkt); Kłosowski (3pkt); Kuzniarski (9pkt); Frankowksi (2pkt); Podlaski (22pkt); Łuniewski (12pkt); Bober (7pkt); Rybka (5pkt); Gruzlewski (1pkt - libero); Gołyński (libero)

Data publikacji : 03.09.2016

Juniorzy w I lidze!!!
W końcu mamy to...po wielu sezonach pracy z młodzieżą nasza drużyna juniorów zagra w I lidze juniorów :D Obecny skład i ligi na sezon 2016/2017. Łatwo nie będzie ale będziemy walczyli w każdym meczu!!!
1 UMKS MOS WOLA I Warszawa
2 UKS \"MKS MDK\" WARSZAWA I
3 RCS Czarni I Radom
4 KS Metro I Warszawa
5 UMKS MOS WOLA II Warszawa
6 UKS \"MKS MDK\" WARSZAWA II
7 KS Metro II Warszawa
8 KS ZAWKRZE MŁAWA

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego