WRZESIEŃ - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM > 2018
Data publikacji: 24.09.2018 r.
III TURNIEJ ZIEMI ZAWKRZEŃSKIEJ - MOS WOLA WARSZAWA WYGRYWA
Przez weekend w hali I LO rozgrywany był turniej o Puchar Ziemii Zawkrzeńskiej. Do rywalizacji stanęł 4 drużyny, z czego 3 grające w II lidze Polskiej: MOS WOLA WARSZAWA, KS STAL GRUDZIĄDZ i CZOŁG AZS UW WARSZAWA oraz Zawkrze (3 liga) jako gospodarz. Dla zespołów 2 ligowych to był ostatni sprawdzian przed ligą która rusza w przyszłym tygodniu. Nasz zespół ma jeszcze 2 tygodnie do startu sezonu który zainaugurujemy 6 października w hali I LO w Mławie meczem z Olimpem Skaryszew. Mecze stały na bardzo dobrym pzoiomie, zawodnicy drugoligowych drużyn prezentowali się znakomicie począwszy od warunków fizycznych, techniki i taktyki. W naszym zespole trener Zejer dał pograć wszystkim zawodnikom, każdy mógł się pokazać i był to bardzo potrzebny i wartościowy sprawdzian dla naszych zawodników, Cieszymy się że nowi zawodnicy któzy dołączyli do naszej ekipy w nieśli sporo atutów któe wierzymy że w sezonie będą dla nas przydatne. Cieszą wygrane pojedyńcze z sety (z CZOŁGIEM UW czy ze STALĄ GRUGDZIĄDZ) w których nasz zespół pokazał się naprawdę ciekawą i skuteczną siatkówkę. Najlepszą ekipą w turnieju okazał się zespół MOS WOLA Warszawa, który pewnie wygrał wszystkie swoje mecze, prezentując najciekawszą i najrówniejszą grę. Warto wspomnieć że w ich zespole na środku bloku od 3 sezonów gra nasz wychowanek Mateusz Trzciałkowski. Drugie miejsce zajęła również ekipa z Warszawy, CZOŁG AZS UW, trzeciem miejsce na podium dla STALI Grudziądz, gdzie na środku siatki grał nasz dobry znajomy Bartosz Kawka znany kibicom z występów w II lidze w Mławie. Serdecznie dizękujemy obsadzie sędziowskiej z MWZPS: Martynie Jakubowskiej i Mariuszowi Więckowskiemu za profesjonalne poporwadzenie wszytskich spotkań. 29 września nasi zawodnicy zagrają na turnieju w Mrozach.
Data publikacji: 20.09.2018 r.
KADECI WYGRYWAJĄ NA STARCIE.
Dzisiaj o godzinie 17:00 w hali I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego swój pierwszy mecz w II lidze kadeta rozegrali zawodnicy mławskiego Zawkrza. Po dobrej grze podopieczni trenera Jana Kanowskiego zwyciężyli 3:1 (25:21;23:25;25:23;25:12) z UKS Iskra Warszawa. Następny mecz nasi zawodnicy rozegrają we wtorek 25 września z KS Metro Warszawa II w którym wystąpią w roli gospodarza, początek meczu 17:00.
Data publikacji: 09.09.2018 r.
NOWE KLASY SPORTOWE
Pierwszy tydzień szkoły już za nami...czas się pochwalić :) już drugi rok z rzędu, dzięki przychylności władz Miasta Mława i Dyrekcji SP Nr 6 i SP Nr 7 udaje nam się stworzyć klasy sportowe w których uczą się chłopcy i dziewczynki z Mławy. W SP Nr 6, gdzie dyrektorem jest pan Piotr Piwowarski są dwie klasy sportowe (IV i V) o profilu piłki siatkowej chłopców i lekkeiej atletyki dziewcząt, gdzie nauczycielami są nasi trenerzy klubowi: Krzysiek Koziatek (LA) i Tomasz Szwęch (siatkówka). W SP Nr 7, w której dyrektorem jest pan Mariusz Lempek, również w dwóch klasach IV i V, chłopcy mają możliwość trenowania piłki siatkowej (prowadzący Jerzy Gawlikowski) a dziewczynki piłkę ręczną (Wojciech Kowalski ). Nasz klub stara się jak tylko może pomagać aby niczego nie brakowało młodym sportowcom, zgodnie z tradycją na początek nowego roku szkolnego wszyscy uczniowie klas sportowych otrzymali od klubu koszulki, dzięki którym będą się wyróżniali na lekcjach i na zawodach sportowych. Dodatkowo na koniec roku szkolnego 2017/2018 klub przekazał na rzecz każdej ze szkół sprzęt sportowy, który urozmaici zajęcia i pozwoli młodym sportowcom być lepszymi. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt klas sportowych w Mławie!
Data publikacji: 06.09.2018 r.
TURNIEJ ZIEMI ZAWKRZEŃSKIEJ HARMONOGRAM
Turniej piłki siatkowej o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej pod patronatem Burmistrza Miasta Mława Sławomira Kowalewskiego organizowany w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie dla męskich drużyn siatkarskich. W tym roku zmieniliśmy formułę imprezy. Do zawodów zaprosiliśmy 3 zespoły prezentujące wysoki poziom sportowy (zespoły 2 ligi polskiej), zagrają one systemem każdy z każdym do 3 wygranych setów. Widzowie będą mogli obejrzeć 6 bardzo atrakcyjnych spotkań.
HARMONOGRAM ZAWODÓW
SOBOTA 22.09.2018 r.
Godz. 10:30
KS ZAWKRZE MŁAWA – CZOŁG AZS UW WARSZAWA
Godz. 12:00
KS STAL GRUDZIĄDZ – UMKS MOS WOLA WARSZAWA
Godz. 16:00
CZOŁG AZS UW WARSZAWA – KS STAL GRUDZIĄDZ
Godz. 18:00 Przed meczem otwarcie turnieju
KS ZAWKRZE MŁAWA – UMKS WOS WOLA WARSZAWA
NIEDZIELA 23.09.2018 r.
Godz. 11:00
KS STAL GRUDZIĄDZ – KS ZAWKRZE MŁAWA
Godz. 13:00
CZOŁG AZS UW WARSZAWA – UMKS MOS WOLA WARSZAWA
Zakończenie turnieju
Data publikacji: 04.09.2018 r.
MISTRZ POLSKI W ZAWKRZU
Pierwszy wrześniowy trening odbyła dziś drużyna seniorów, która gościła w Mławskiej Hali Sportowej🏟️ Wrzesień to czas powrotu do szkoły, a dla naszych zawodników to czas sparingów , szukania formy i zgrywania się. Tak jak wspominaliśmy nasz klub jest organizatorem już 3 Turnieju o Puchar Ziemii Zawkrzeńskej🏆...w porównaniu do wcześniejszych edycji zmieniliśmy troszkę formułę i w turnieju zagrają tylko 4 drużyny ale będą grały mecze w pełnym wymiarze, czyli do 3 wygranych setów. Turniej odbędzie się w dniach22 - 23 września w hali I Liceum Ogólnokształcącego, a zagrają w nim: KS STAL GRUDIĄDZ (II liga gr.1); UMKS MOS WOLA Warszawa (II liga gr..2); CZOŁG AZS UW WARSZAWA (II liga gr. 2) i nasz zespół jako gospodarz. Wkrótce więcej informacji odnośnie harmonogramu zawodów.
Oczywiście nie możemy zapomnieć o kolejnym zawodniku który dołącza do naszej ekipy!
Radek Rochna - mistrz Polski klubów amatorskich 2018 i 2017 z drużyną DRE-MAR TEAM ŻUROMIn, dodatkowo Radek na turnieju w 2018 roku został najlepszym przyjmującym💪 Radek jest wychowankiem UKS Iskra Volley Zielona. Witamy w Zawkrzu!!!
Data publikacji: 01.09.2018 r.
OBÓZ ZAWKRZA DOBIEGŁ KOŃCA
Od 20 sierpnia do 31 sierpnia trwał obóz siatkarzy Zawkrza Mława. Zawodnicy trenowali dwa razy dziennie, rano i popołudniu. W porannych zajęciach uczestniczyła tylko grupa juniorów a w popołudniowych wspólnie z seniorską. Zawodnicy w sumie odbyli 20 jednostek treningowyc na których pracowali nad siłą i techniką. Jednymi z zajęć był spływ kajakowy który dla naszego klubu zorganiozwało gospodarstwo agroturystyczne AGRO-KAJAK Bieżany. Do zespołu seniorów dołączyło kilku nowych zawodników: Kacper Wiśniewski -przyjmujący (ostatni klub Camper Wyszków); Michał Drajer (Camper Wyszków); Krzystzof Szafraniec (UMKS START Lipowiec Kościelny).
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego